Nasza filozofia

TOCCARE to inspiracja włoską kulturą i wzornictwem.

Idea marki – FASHION YOUR HOME – zakłada wprowadzenie włoskiego wzornictwa modowego do domów na całym świecie, nie tylko stricte do szaf.

W TOCCARE nie lubimy ograniczeń. Chcemy pokazać, że kanapa, często będąca centrum domowego życia, również może być modnie ubrana. Nasze tkaniny włoskie nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale również sprawdzają się na co dzień – są wodoodporne i łatwe w utrzymaniu czystości.

SYNERGIA TOCCARE

W TOCCARE tworzymy tkaniny dla osób takich jak my. Osób, które nie znają słowa kompromis. Nasze tkaniny włoskie nie tylko świetnie wyglądają, ale również (a może przede wszystkim!) sprawdzają się w codziennym życiu.

Chcemy pokazać, że moda to nie tylko ubrania. Kanapa, często będąca centrum domowego życia, również może być modnie ubrana.

W TOCCARE otaczamy Ciebie tym, co jest ładne i co ułatwia życie. Dzięki temu po powrocie do domu możesz się w pełni zrelaksować i poczuć pełną swobodę życia bez ograniczeń. A przy tym bez plam i zabrudzeń.

W TOCCARE nigdy nie idziemy na kompromis. Koncepcja FASHION YOUR HOME to synergia wzornictwa i jakości. Nigdy nie oferujemy tylko wyglądu kosztem jakości.

SZACUNEK

Jedną z kluczowych wartości TOCCARE jest szacunek. Chcemy okazać szacunek naszym klientom, dając im doskonałe wzornictwo i jakość w przystępnej cenie.

Wszyscy dostawcy TOCCARE muszą przestrzegać naszych norm, aby zagwarantować, że nasze produkty wytwarzane są z poszanowaniem praw człowieka oraz środowiska naturalnego. Nasze doświadczenie to nieocenione korzyści dla naszych dostawców. Współpracujemy jedynie z kilkoma wybranymi dostawcami, dla których, podobnie jak dla nas, wysoka jakość jest niezwykle istotna. Razem pracujemy nad rozwojem umiejętności i procesów produkcyjnych, aby móc zaoferować Tobie najwyższa jakość. JAKOŚĆ TOCCARE