Cortina czyli nowa kolekcja z systemem H2O CLEAN

CORTINA czyli kolejna innowacyjna kolekcja marki TOCCARE.

Po raz kolejny postanowiliśmy stworzyć nową kolekcję z uwielbianym przez naszych użytkowników systemem H2O Clean. System ten wyróżnia się tym, że tkaniny są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Każde zabrudzenie na tkaninie można usunąć najzwyklejszą wodą, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych.

 

CORTINA najnowsza tkanina marki TOCCARE, która nie tylko świetnie wygląda na bryle mebla, ale również występuje w 19 przeróżnych barwach, przez co łatwo dopasować ją do każdego wnętrza. CORTINA jest tkaniną nadającą pomieszczeniu charakteru i szykownej elegancji. Nadaje się do wnętrz mieszkań urządzonych zarówno nowocześnie, jak i bardziej tradycyjnie.

Charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą odpornością na ścieranie (Test Martindale’a:  > 100 000 cykli ) oraz tarcie zarówno na mokro, jak i na sucho co sprawia, że tkanina jest wyjątkowo wytrzymała, a przy tym jest również miękka i delikatna w dotyku.

 

CORTINA posiada NYLON FIBER w składzie, co w świecie tkanin oznacza jej dłuższe życie. Poprzez dodanie tego składnika tkanina stała się bardziej wytrzymała i elastyczna, a przy okazji bardziej odporna na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i chemiczne.

Czytaj więcej o CORTINIE >>>