Współpraca

WSPÓŁRACA – HURTOWNIE TKANIN

Sieć dystrybucji tkanin obiciowych TOCCARE opiera się na gromadzonych średnich i dużych hurtowni tkanin tapicerskich, a także na salonów meblowych. Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem marki TOCCARE wraz z jej koncepcją FASHION YOUR HOME do swojej oferty prosimy o kontakt.

Współpraca z marką TOCCARE to gwarancja wsparcia marketingowego. Dysponujemy szeregiem materiałów wspierających handel w punkcie sprzedaży (katalogi, wzorniki, ekspozytory etc.), które w zależności od potrzeb i możliwości powierzchniowych udostępniamy Kontrahentom. Dodatkowo oferujemy możliwość indywidualnego doboru innych form wsparcia (wyklejenie witryny, ekspozycje zewnętrzne) – po indywidualnych rozmowach.

Dodatkowo marka TOCCARE będzie wspierana w kanałach dotarcia do klienta ostatecznego. Szczegóły na temat promocji w kanale pośrednim po uprzednim kontakcie z nami.

KATALOGI I WZORNIKI

TOCCARE to marka o określonym, wyraźnym charakterze. Dlatego i materiały wsparcia sprzedaży nie giną w tłumie. Zawsze kładziemy nacisk na indywidualność, dobry wygląd i jakość. Takie też są materiały POS, które oferujemy naszym Kontrahentom.

 

Ekspozytor L:                                                                                                                                                Ekspozytor M:ekspozytory_995x600

 

wzorniki_tkanin_obiciowych katalogi_tkanin_obiciowych

NASZE MAGAZYNY

Dla wygenerowania lepszego systemu logistyki i dystrybucji stworzyliśmy idealne miejsce na składowanie naszego towaru – idealne pod względem powierzchniowym jak i odpowiadających warunków środowiskowych (zarówno temperatury jak i wilgotności).
Dzięki naszym magazynom oraz siedzibie firmy znajdujących się w pobliżu swoich lokalizacji znacznie ułatwiony jest system przepływu informacji, co sprawia, że usprawnia to system wysyłki towaru do klienta ze względu na to, że większość oferowanych tkanin jest dostępne na miejscu.
Składowanie przez nas towaru w magazynach sprawia, że aż 95 % zamówień krajowych dostarczamy na następny dzień od złożenia zamówienia.
Dążymy do tego, żeby nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani z zakupu w naszej firmie, dlatego aby skrócić czas przesyłania towaru do klienta zamówienia dostarczamy transportem własnym, bądź za pomocą firm kurierskich.

Hurtowania tkanin tapicerskich hurtownia tkanin obiciowych