Tkaniny łatwoczyszczące – usuń zabrudzenia najzwyklejszą wodą.

tkaniny łatwe w czyszczeniu

Stworzyliśmy linię tkanin tapicerskich marki Toccare z systemem szybkiego, a przede wszystkim łatwego czyszczenia. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia, które uchodziły za niemożliwe do wyczyszczenia jak przykładowo kawa, wino czy tłuste sosy, można wyczyścić za pomocą połączenia najzwyklejszej czystej wody i ściereczki (lub papierowego ręcznika).

Tkaniny łatwoczyszczące

Tkaniny łatwoczyszczące – każde zabrudzenie zmyjesz za pomocą zwykłej czystej wody

Jeżeli na kanapie znalazły się plamy po substancjach stałych przykładowo takich jak jedzenie, błoto itd – wystarczy, że zbierzesz jego resztki łyżeczką, a następnie spryskasz plamę czystą wodą. Za pomocą ściereczki, wykonując okrężne ruchy, całkowicie usuniesz zabrudzenia. Bez szorowania, dociskania i bez użycia szczotek czyszczących, które nie tylko „czyszczą”, ale również naruszają strukturę tkaniny – mechacą jej powierzchnię i zmieniają kolor.

Mebel obszyty w tkaniny obiciowe z systemem H2O CLEAN przez lata wygląda wyjątkowo dobrze. System H2O CLEAN nie tylko pozwala na zaoszczędzenie czasu (który wcześniej przeznaczany był na czyszczenie kanapy), ale również pieniędzy. Już nie przydadzą się drogie detergenty czy sprzęty czyszczące. Usuwanie plam z systemem H2O CLEAN jest dziecinnie proste. Wystarczy tylko najzwyklejsza woda.

System, które posiadają tkaniny łatwoczyszczące, sprawia, że mebel w Twoim salonie będzie wyglądał nieskazitelnie, świeżo i czysto przez lata służąc Tobie i Twojej rodzinie. Materiały obiciowe z systemem H2O CLEAN charakteryzują się nie tylko prostym – ułatwiającym użytkowanie mebla systemem łatwego czyszczenia, ale również doskonałą wytrzymałością.

Każda tkanina tapicerska, marki TOCCARE z systemem H2O CLEAN posiada ponadprzeciętną wytrzymałość na eksploatacje. Największą dumą marki TOCCARE jest wytrzymałość CORTINY oraz IMPERII, które posiadają wynik w teście Martindeal’a powyżej 100 tysięcy cykli (przyjmuje się założenie, że 2 tysiące cykli to 1 rok użytkowania mebla). Dlatego w teorii, mebel obszyty w te tkaniny wytrzyma użytkowanie przez około 50 lat!

Tkaniny łatwoczyszczące

Tłuste plamy po pizzy to nie problem do usunięcia dla tkanin łatwoczyszczących marki Toccare

Przyjmuje się ogólnie, że tkaniny, które osiągnęły wynik w teście Martindeal’a powyżej 25 tysięcy już można zaliczyć do kategorii tkanin wysokiej jakości. Wyniki testu jakie mają tkaniny TOCCARE z systemem H2O Clean przewyższają ten wynik co najmniej dwukrotnie.

Okrycia obiciowe z kolekcji LIBERTO i LUCCA swój wynik odpornościowy  zakończyły na cyfrze powyżej 50 tysięcy natomiast VELLUTO powyżej 65 tysięcy cykli.

Tkaniny łatwoczyszczące w znacznym stopniu poprawiają komfort użytkowania mebla. Ich czyszczenie jest dziecinnie proste i bezproblemowe, a meble obszyte w te tkaniny będą służyły w Twoim salonie przez lata w praktycznie niezmienionej postaci.

Tkaniny łatwoczyszczące marki TOCCARE:

Tkaniny łatwoczyszczące CORTINATkaniny łatwoczyszczące IMPERIAtkaniny łatwoczyszczące LIBERTOTkaniny łatwoczyszczące LUCCATkaniny łatwoczyszczące Velluto