TOCCARE PRESS

W Toccare lubimy dzielić się tym, co sprawia nam przyjemność i tym, co ułatwia życie. Chcemy nie tylko przedstawiać nasze tkaniny, ale również przekazywać przydatne porady oraz zaskakujące informacje ze świata tkanin tapicerskich. Tak zrodziła się idea magazynu TOCCARE PRESS.

W Toccare nie lubimy ograniczeń dlatego magazyn jest bezpłatny. Dostępny jest u naszych Autoryzowanych Dystrybutorów oraz w dobrych salonach meblowych, które podzielają naszą przekonania. Jeśli chcesz otrzymywać nowe wydania jako pierwszy, zanim jeszcze trafią do salonów – zapisz się na jego elektroniczną prenumeratę.

Mamy nadzieję, że polubisz nasz magazyn i będzie on dla Ciebie przyjemnym i pomocnym drogowskazem przy dekorowaniu wnętrza Twojego domu.

E-WYDANIA:

    

      Wyd. PL/01 (X-XII)/2015                          Wyd. PL/02 (II-III)/2016                          Wyd. PL/03 (VIII-X)/2016

TOCCARE-PRESS_miniatura_3                TOCCARE-PRESS_wydII_miniatura               TOCCARE-PRESS_III_miniatura

POBIERZZOBACZ                  POBIERZZOBACZ                POBIERZZOBACZ

E-PRENUMERATA:

Polubiłeś nasz magazyn?

Zapisz się na jego elektroniczną prenumeratę, a będziesz – bezpłatnie – co kwartał otrzymywał jego elektroniczne wydanie wprost na Twoją skrzynkę mailową!

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA PRENUMERATĘ TOCCARE PRESS WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ DO NAS PONIŻSZY FORMULARZ, NASTĘPNIE POTWIERDŹ REJESTRACJĘ KLIKAJĄC W LINK, KTÓRY OTRZYMASZ W MAILU OD NAS:

[FM_form id=”5″]