Współpraca

Sieć dystrybucji tkanin Toccare opiera się na średnich i dużych hurtowniach tapicerskich, a także na salonach meblowych. Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem marki Toccare wraz z jej koncepcją FASHION YOUR HOME do swojej oferty prosimy o kontakt.

Współpraca z marką Toccare to gwarancja wsparcia marketingowego. Dysponujemy szeregiem materiałów wspierających handel w punkcie sprzedaży (katalogi, wzorniki, ekspozytory etc.), które w zależności od potrzeb i możliwości powierzchniowych udostępniamy Kontrahentom. Dodatkowo oferujemy możliwość indywidualnego doboru innych form wsparcia (wyklejenie witryny, ekspozycje zewnętrzne) – po indywidualnych rozmowach.

KATALOGI I WZORNIKI

Toccare to marka o określonym, wyraźnym charakterze. Dlatego i materiały wsparcia sprzedaży nie giną w tłumie. Zawsze kładziemy nacisk na indywidualność, dobry wygląd i jakość. Takie też są materiały POS, które oferujemy naszym Kontrahentom.

 

Ekspozytor L:                                                                                                                                                Ekspozytor M:ekspozytory_995x600

 

wzorniki_tkanin_obiciowych katalogi_tkanin_obiciowych

DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA


Jakość i wzornictwo tkanin jest niezmiernie ważna, ale zdajemy sobie sprawę, że kluczowym punktem współpracy jest zawsze dostępność asortymentu i niezawodność dostaw. Dlatego, w celu zwiększenia wydajności systemu logstyczno-magazynowego naszej firmy, w roku 2016 wybudowaliśmy nowoczesne,  zautomatyzowane centrum logistyczne.

Największą i najważniejszą zaletą nowego centrum logistycznego jest możliwość konsolidacji wielu zleceń z dostawą na jeden dzień. Prawie 95% zamówień krajowych może być zrealizowanych w tym samym dniu, w którym zostały złożone. Sercem kompleksu jest nowoczesny magazyn wysokiego składowania, który pozwala na utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, a co za tym idzie – rozszerzenie pozycji asortymentowych w bieżącym obrocie oraz skrócenie czasu realizacji zamówień do minimum.